Ga naar de hoofdinhoud

Krijg jij energie van assisteren aan de stoel en vind je het belangrijk dat alles rondom de behandeling goed geregeld is? Dan maken we graag kennis met je!

Bij Dental Clinics Groningen De Ommelanden zoeken we een volledig hepatitis B-gevaccineerde tandartsassistent voor 2 à 5 dagen per week. De werkdagen en uren zijn in overleg.

De behandeltrays worden bij ons door de sterilisatieassistent voorbereid en staan klaar voor gebruik, zodat jij prettig en efficiënt kunt werken. Kom jij ons team versterken? We kijken ernaar uit om je te ontmoeten!

Wat ga je doen?

Als tandartsassistent ben je de rechterhand van de tandarts en het eerste aanspreekpunt voor onze patiënten. Je zorgt ervoor dat behandelingen soepel verlopen door alles goed voor te bereiden en de tandarts te ondersteunen tijdens de behandeling. Het is belangrijk dat je het leuk vindt om zowel in teamverband met collega’s als zelfstandig te werken. Je bent flexibel, servicegericht en draagt met jouw enthousiasme bij aan een prettige sfeer in de praktijk. 

Daarnaast wordt er het volgende van je verwacht als tandartsassistent: 

  • Je beschikt over een diploma tandartsassistent en bent ingeschreven in het Register Mondzorgassistenten, óf je bent bereid om via ons een erkende opleiding tot tandartsassistent te volgen zodat je aan de registratie-eisen kunt voldoen.
  • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal. 
  • Je bent volledig gevaccineerd tegen hepatitis B.
  • Je bent sociaal vaardig, toegankelijk en patiëntgericht. Je weet hoe je iedere patiënt, van jong tot oud, geruststelt. Ook als iemand zenuwachtig is. 
  • Als je al ervaring hebt met het softwaresysteem Exquise, is dat een pré.  

Wat bieden wij?

We vinden goede samenwerking, een open en veilige werksfeer en een gezonde werk-privébalans belangrijk, zodat we de best mogelijke zorg kunnen bieden. We lopen voorop in de branche, werken met de nieuwste technieken en apparatuur en altijd volgens heldere richtlijnen. Daarom bieden we je:  

  • Een salaris tussen €2.511,17 en €2.980,99 per maand, op basis van 38 uur per week. 
  • Pensioenregeling bij Pensioenfonds Zorg en Welzijn. 
  • Reiskostenvergoeding van €0,25 per kilometer vanaf 11 km. 
  • Personeelskorting bij Dental Clinics-praktijken. 
  • 8% vakantietoeslag per jaar en 25 vakantiedagen op basis van 38 uur per week. 
  • Een gezellig en veelzijdig team. 
  • Vergoeding voor een computerbril, gehoorbescherming en praktijkschoenen. 
  • Elke week vers fruit. 
  • Verschillende leer- en ontwikkelmogelijkheden, zoals onze eigen TopMondzorg Academy met diverse online modules. 
  • Doorgroeimogelijkheden, zoals het volgen van een opleiding tot preventieassistent.  

Dit is jouw nieuwe werkplek

Dental Clinics Groningen De Ommelanden, gelegen in een toegankelijke omgeving, is een mooie, moderne praktijk met 5 behandelkamers waar hoogwaardige mondzorg wordt geboden. Van preventieve controles en mondhygiëne tot gespecialiseerde behandelingen: alles is onder één dak beschikbaar. We werken met moderne apparatuur en technologie, waaronder een 3Shape TRIOS scanner en Woodpecker. Daarnaast bieden we binnen de praktijk Invisalign-behandelingen aan.

Ook achter de schermen is de praktijk goed georganiseerd. Zo zorgt de sterilisatieassistent ervoor dat de behandeltrays compleet worden voorbereid, zodat het behandelteam efficiënt en prettig kan werken. Je werkt samen met een professioneel en gezellig team, waar kwaliteit en patiëntgerichtheid vooropstaan en waar ook ruimte is voor humor en plezier op de werkvloer.

Sollicitatie

Enthousiast? Solliciteer dan direct via de onderstaande button. Wil je meer weten? Neem dan contact op met praktijkmanager Finn van Wanrooij via 050 - 571 12 00.

Het sollicitatieproces

Hoe werkt het?

  1. Je solliciteert

    Solliciteer eenvoudig via de website. Zodra we je sollicitatie ontvangen, neemt een recruiter contact met je op voor verdere stappen.

  2. Eerste gesprek

    Tijdens het eerste gesprek maak je wederzijds kennis. Hierbij wordt er meer informatie gegeven over de werkzaamheden en de organisatie.

  3. Tweede gesprek

    In het tweede gesprek krijg je de gelegenheid om de collega’s en de werkomgeving beter te leren kennen.

  4. Aanbieding

    Als alles goed gaat tijdens het sollicitatiegesprek en we zijn allebei enthousiast, dan krijg je van ons een contract aangeboden.